29 Temmuz 2011

Şeytanlar Grubundan Sert Açıklama

Mersin İdman Yurdu Genç Taraftarlar Derneği Başkanı Aydın Demirci; Şeytanlar Grubu adına açıklama yaptı. Demirci, ''Suskunluğumuz korkumuzdan değil, Adalete güvenimizdendir'' dedi.
 Mersin İdman Yurdu'nun en ateşli taraftarı Şeytanlar Grubu, MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın LutfuTurkkan twitter hesabından yaptığı ''Üzülerek ifade ediyorum ama Fenerbahçe, Sivasspor ve Mersin İdman Yurdu'na Bank Asya Ligi'nde başarılar dileyen ilk sporsever olmak istedim.'' açıklamasına tepki gösterdi.

Mersin İdman Yurdu Genç Taraftarlar Derneği Başkanı Aydın Demirci, ''Siz basın döküntüleri ve Millet tarafından seçilen Milletvekilleri, sizler Hakim misiniz, Savcı mısınız yoksa TFF Başkanı mısınız ? Kendi kafanıza göre Şanlı Mersin İdman Yurdu'nu düşürüyorsunuz. Elinizde belge mi, delil mi var ? konuşuyorsunuz. Lafta düşürüyorsunuz. Siz kimsiniz ? Bunlara dur diyecek kimse yoksa, kanunlar çerçevesinde susturmayı biliriz. Şike, maç satın alma olayı varsa neden Mersin İdman Yurdu'ndan kimse tutuklu değil ? '' dedi.

Mersin yerel basınını da eleştiren Demirci, ''Şu dönemde takımın yanında olacağınıza yalan yanlış, aslı olmayan haberleri araştırmadan yayın yapmanız bizleri çok üzmüştür. Suskunluğumuz korkumuzdan değil, adalete güvenimizdendir. Gerektiği yerde konuşmasını da, tepkimizi koymasını da biliriz'' dedi.

Hiç yorum yok: