7 Eylül 2011

Basın bildirisi

1992 Mersin İdmanyurdu Taraftarlar Derneği Şeytanlar Grubu adına Kemal Tepebaş ve Osman Özel bir basın açıklaması yaptı.

Yayınlanan basın bülteninde şu görüşlere yer verildi;
“ Saygı değer Mersin İdmanyurdu taraftarları biz yıllardır 2.Lig B kategorisinden beri çıkarsız karşılıksız içeride dışarıda takımımıza elimizden gelen desteği vermeye çalıştık. Bu doğrultuda camiamıza ve taraftarımıza daha iyi hizmetler sunabilmek için kendi aramızda bazı kararlar aldık. Bizim başkanlık ve tribün liderliği gibi hırsımız amacımız hiçbir zaman olmamıştır bundan sonrada olmayacaktır. Biz sadece Mersin İdmanyurdumuzu gönülden sevdik ve bundan da hiçbir menfaat beklemedik. Bu sıfatları kendi egomuzu tatmin etmek için ve Mersin İdmanyurdu taraftarını kullanarak cebimizi doldurmayı düşünmedik. Aldığımız kararlar doğrultusunda şehirimizin esnaflarından Mersin İdmanyurdu sevdalısı Sayın Erdal AKÇAN'a dernek başkanlık görevini üstlenmesi konusunda teklifimizi sunduk o da bu görevi seve seve yapabileceğini bizlere bildirdi. Derneğimiz ve M.İ.Y. için hayırlı olmasını dileriz. 
             
Yeni sezonda her zaman olduğu gibi takımımıza tam destek vereceğimize Yönetim kurulumuzunda eski yaptığı hataları yapmamaları durumunda onlarada desteğimizin sonsuz olduğunu bilmenizi isteriz. 2011-2012 sezonu takımımıza hayırlı uğurlu olsun. Bizlerde tribünde takımımıza sonsuz destek vereceğimizi iyi günde kötü günde yanında olacağımıza söz veriyoruz.”

Hiç yorum yok: