28 Ekim 2011

Sivas:1-Miy:0 / İrtifa kaybediyoruz kaptan!


 Lige sorunları yüzünden kadro bile kurmakta zorluk çeken Ankaragücü galibiyetiyle başladık.Bizde yeni kurulmuş bir ekip olarak sıkıntılıydık.Maçı iki güzel golle kazanmasını bildik.Derken, evimizde Bursa'ya kaybettik.Hemen ardından deplasmanda Antalya'yı yenip, sonra evimizde gardı düşmüş Gaziantep karşısında kazandık.Yakaladığımız bu havayla deplasmanda Kayseri'den 1 puan çıkardık.5 haftada toplanan 10 puan sevindirici ve dikkat çekiciydi.Çünkü yeni çıkan bir takım için oldukça lükstü.Evet biz bu lüksümüzü 6 ve 7. haftalarda iki büyük deve kaybederek kullandık.Ama ezilmedik ve güzel bir mücadele sergiledik.O maçları farklıda kaybedebilirdik ama dedim ya ezilmedik...10. kişi kaldık ama yine de ezilmedik.

Peki dün Sivas'ta ne oldu.Ne değişti.5 maçta 10 puanı toplayan bu takım değilmiydi.Fenerbahçe'ye ve Beşiktaş'a verdikleri mücadele neredeydi.Deplasmana taraftarımız mı gelmedi.Destek mi vermedi?

Nurullah Sağlam'ı dinliyoruz;''Süper Lig takımı böyle gol yemez!
Nurullah Sağlam'ın maçtan sonraki açıklamasından sadece bir cümle...

Hocam takımında İbrahim Kaş varsa yer...
Amacımız kimseyi hedef göstermek değil elbette lakin maçın başından itibaren yaptığı hamle hatalarıyla her an golü kalemizde göreceğimizi anlamıştık.

''Rakibimiz bizden bir gün daha fazla dinlendi.''
Nurullah Sağlam'dan facia bir cümle daha...

Hocam biz sana güveniyoruz ve destekliyoruz.Yenilsek te biz bu takıma hep destek veririz.Sen yeter ki maç sonu bu tarz açıklamalar yapma.Her şeye rağmen biz yine sizlerin arkasında hep destek tam destek modunda bekliyoruz.

Hiç yorum yok: