14 Şubat 2012

Dişi Şeytanlar'dan Okul Ziyaretleri

Mersin İdman Yurdu’nun kadın taraftar grubu Dişi Şeytanlar, son ziyaretini Güneş İlköğretim Okulu’na yaptı.

Güneş İlköğretim Okulu 4 E sınıfı öğretmeni Suat Soysal’ın daveti üzerine okula gelen Dişi Şeytanlar, minik öğrencilerle yakından ilgilendi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği dişi şeytanlar grubuna teşekkür eden okul müdürü Hüseyin Gümdüz, “Öğrencilerimize moral veren bayan taraftarlarımıza teşekkür ederiz” dedi. Davetlerini geri çevirmeyen Dişi Şeytanlarla birlikte oldukları için çok mutlu olduklarını söyleyen sınıf öğretmeni Suat Soysal ise, “Çocuklarımıza faydalı olabilecek, onları sosyalleştirebilecek her grubun arkasındayız. Dişi şeytanlar taraftar grubu şehrimizin çok değerli bir parçası. Bizi kırmadıkları için teşekkür ederiz. Kentini ve kentin takımını seven gençler öğrencilerimize çok iyi örnek olacaktır” dedi.

Dişi Şeytanlar taraftar grubu başkanı Gülşah Filik ise, “Öğrencilerin arasına gelmek çok güzel oldu. Suat hocamızın davetini kırmak olmazdı, bizler Dişi Şeytan taraftar grubu olarak sosyal alanda yapmamız gereken her şeyi yapacağız. İnsanların bu yaştan kentini ve kentinin takımını sevmesi çok daha iyi olacaktır. Kentin takımını tutmak bir ayrıcalıktır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından dişi şeytanlar üyeleri tarafından öğrencilere atkı dağıtılarak Mersin İdman Yurdu’nun marşları söylendi.


2 yorum:

raul #7 dedi ki...

bu okulda 4 sene önce ücretli öğretmenlik yapmıştım. vay be :)

Reddevilsblog dedi ki...

raul#7-- Blogumuzu bir öğretmenin takip etmesinden son derece onur duydum.Tüm eğitim gönüllülerine teşekkürler...