2 Şubat 2012

Mersin Arena Stadı Dış Görseller

Uzunlar İnşaat yetkilisi Sn. Necati Yılmaz Bey, uzun zamandır beklediğimiz stad proje görsellerini dün itibariyle bizimle paylaştı.Stad görsellerini daha önce gönderecekti ama zaman problemi ve Van şehrimizdeki projelerinden ötürü biraz gecikme oldu.Bize projeyle alakalı 6 adet resim göndermiş.Bir çoğu yazılı ve görsel basında ve blogumuzda yer almıştı.Benim gözüme çarpan 1 adet farklı bir resim var.Aslında yayınlayacağım görseller an itibariyle beklentimi tam olarak karşılamadı ama sizlere söz verdiğim için yayına veriyorum.En kısa zamanda iç mekan görsellerini de temin edip verdiğimiz sözü layıkıyla yerine getirmek istiyorum.


9 yorum:

Anonymous dedi ki...

bok gibi stadyum hiçbir şeye benzemiyor

Reddevilsblog dedi ki...

Adsız arkadaşım stadı beğenmeyebilirsin ama yorumunu keşke seviyeli bir şekilde yapmış olsaydın.Senden ricam eleştirini argo ve küfür kullanmadan yapman.Yoksa yorumunu silmek zorunda kalacağım.

turkusev dedi ki...

@adsiz be$ yildizli stadlarda maç izliyoruz bu stadi begenmememiz normal

Anonymous dedi ki...

umarım zamanında yetişir hava şartlarından dolayı tabiri caizse bir çivi bile çakılamadı..

Reddevilsblog dedi ki...

Uzunlar İnşaat yetkilileriyle sürekli irtibat halindeyim.Kendilerinden gayet emin bir şekilde 1 yılda bitireceklerini ifade ediyorlar.

Anonymous dedi ki...

Vizyonsuz, egitimsiz, bos kafali idiot. Boyle bir stadyum gordun mu daha once hayatinda? Boyle dinamik, agresif? Yazik sana.

Anonymous dedi ki...

İnşaat aşaması ile ilgili görselleri merak ile bekliyoruz.Mersin de bir eksiklik hiç bir yerel haber sitesinde hazırlık ile ilgili bilgi yer almıyor.İlgili kamu kuruluşlarıda aynı şekilde..

Reddevilsblog dedi ki...

Stad inşaası şuanda tüm hızıyla devam ediyor.3 farklı yüklenici firma hali hazırda kazı ve hafriyat çalışmalarına devam ediyor.Temel atımı için bir ay gibi bir süre kaldı.çevre yollarının düzenlemesi ise belediyeden alınıp karayollarına verildi.Çalışmalarla alakalı bir kaça foto çektim ama yayınlamak için biraz erken olduğunu düşünüyorum.2 hafta sonra yine şantiyeye gitmeyi planlıyorum.Gelişmeleri yine blogumuzdan takip edebilirsiniz.

Adsız dedi ki...

inşaat bayağı hızlanmış ve şekil kazanmış durumda, fakat bu resimlerden görünen o ki bir tema eksikliği var. mersini anlatan bakınca burası mersin diyebileceğimiz bişeyler olsaydı keşke, rengi turuncu mesela. idmanyurdu içinde bişeyler olabilirdi, yada allianz stadı gibi ışıklandırmalı olsaydı. yinede bizim için bu aşamada nur nimet, Tevfik Sırrıdan sonra resmen çağ atlayacağız.