16 Nisan 2012

Adana Deplasmanına Akıyoruz! Forza Buca

Bucaspor ile kardeşliğimizi bilmeyen yoktur herhalde.Bu iki kulüp taraftarlarının birbirlerine olan gönül bağı çok kuvvetlidir.Bizim Akhisar, Denizli, Karşıyaka, Altay, Manisaspor, Bursaspor maçlarımıza kendi imkanlarıyla bir çok otobüs kaldıran Bucalı dostlarımıza, bizde özellikle Adana deplasmanı olmak üzere bir çok maçta desteğimizi esirgemedik.Bu hafta görev yine bize düştü.Malumunuz bu hafta Bucaspor'un TFF 1. Lig'de Adanaspor deplasmanı var.Eeee Adana'da maç olurda Şeytanlar durur mu?

Pazar günü için şimdiden hazırlıklar başlamış durumda.Allah'tan dileğimiz yolda bir polis çevirmesi olmaması.Deplasman yasağı falan çıkmaz umarım.Bir senedir Adana deplasmanına gidemiyoruz ki özledik yani.Bu pazar Bucaspor'un güzel galibiyeti ile inşallah deplasmanda keyifli anlar yaşayacağız.Şimdi Buca Mersin kardeşliğiyle ilgili güzel bir video paylaşalım istedim.Bizden sonraki nesillerde umarım bu tribün dostluğunu devam ettirir.

 


2 yorum:

turkusev dedi ki...

Ankaragücü - Bursaspor kardesligi iki takimada gönül veren Abdülkerim Bayraktar'in şehit olmasi ile baslamis. Buca - Miy kardesligini ilk defa duymus biri olarak Sizin kardesliginizin çikis noktasi nedir ?

reddevilsblog dedi ki...

Fıratcığım kardeşlik yine bir adana deplasmanında Bucalıların tartaklanmasıyla başladı.Adanalılarla evvelden beridir anlaşamayız Bucalılarında pek anlaşabildiği söylenemez derken bir kıvılcım ve bügünlere gelindi.Aslında Miy'in Karabükspor ile daha sağlam bir dostluğu vardı ama şuanda eskisi gibi değil ilişkiler.