10 Nisan 2012

Sözde Değil Özde Sevda Lazım! O da Sende Yok!...

Büyükşehir Belediyesi kulübü yine icraya verdi.Nedeni ise Belediye'ye ait tesislerin kullanım ücretinin ödenmemesi.Şehrin takımı şehrin insanlarının vergileriyle yapılan tesisi kullanmak için para ödemek zorunda.Tamam bir kullanım bedeli olmalı ama ilk fırsatta hemen icra memurlarının kapıyı çalma meselesi oluyor mu?
Aynı senaryoyu geçtiğimiz sezon da izlemiştik.Sezon sonunda ise başarı gelince her ne hikmetse icra memurlarını görevlendirenler hemen başarıya sahip çıkmıştı.Mersin İdman Yurdu atkılarıyla boy boy fotoğraf çektirmişler hatta Mersin İdman Yurdu meydanını 1 haftada yapıp bitirmişlerdi.
Takke düştü kel göründü.Şampiyonluk sonrası başarıyı sahiplenip Mersin İdman Yurdu aşkıyla yanıp tutuşanlar bugün o sevgilerini icra memurlarıyla pekiştiriyorlar.Kimin ne sevdası olduğu açık beyan ortada.! Artık mikrofonlara sarılıp bizi nasıl kandıracaklar merak ediyorum.

5 yorum:

Adsız dedi ki...

macit özcan yetti bu şehre, bırakmalı. çift haneli yıllar boyu yedi bitiremedi mersini. fedakarlığa gelince hiç bir şey yok.. fotomontajla zayıflatılmış halini boy boy her yere koymakla belediyecilik olmuyor artık.iş icraata gelmeli biraz da.

Adsız dedi ki...

mersin neden spor toto kupasına katılmadı acaba?bilginiz var mı??

Ceren Akyol dedi ki...

Merhaba,

Yeni blog siteniz açıldı : www yorumlasak com

Ceren Akyol.

reddevilsblog dedi ki...

Spor toto kupasına katılmama sebeplerini yazarsam çok ciddi sorunlar yaratabilir bu defalık affınıza sığınıyorum saygılarımla...

selaminko dedi ki...

Macit Özcan son demlerini yaşıyor Mersin'de diyeceğim ama son seçimlerden önce de böyle düşünmeme rağmen adam tekrar seçildi. Memleketten uzakta kalınca bazı konulardan da uzak kalıyoruz ama hala şehrin altyapısının ciddi sıkıntılı olduğu gerçeği de son gittiğimde göründü.