1 Ağustos 2012

Erkan Sekman İle Yollar Ayrıldı

Ne yalan söyleyim alındığı gün bu adama ne gerek var demiştim.Belki iyi futbolcudur iyi bir profesyoneldir ama Erkan Sekman'ın bu takıma vereceği katkıyı altyapıdan çıkarabileceğimiz mevcut bir potansiyel bile verebilirdi.En azından takıma altyapıdan bir oyuncu kazandırılmış olurdu.

Hayır anlamadığım Erkan Sekman alınacaktı Erhan Güven'i neden gönderdiniz ki? Ya da İlhan Özbay'ı? Belki farklı tipte oyuncular ama mental açıdan takıma ne verecekleri ortada.Erkan Sekman'ı Türk futbol severlere sorsak inanın bir çoğu tanımayacaktır.Çünkü Erkan Sekman tarzında futbolcuların oynadıkları takıma extra hiç bir katkıları olmamıştır.Dediğim gibi Erkan belki iyi bir futbolcudur iyi bir profesyoneldir ama bu takımda ömrü yedek kulübesinde geçecektir.Yedek kulübesine transfer yapma lüksümüz yoktur.O'nun yerine alt yapıdan gelecek bir genç oyuncumuzun oturması bizim açımızdan daha olumlu olur. 


Neyse ki yanlış bir adım atılmıştı ama bu karardan erken dönüldü.Erkan Sekman ile dün itibariyle yollar ayrıldı.Gerekçe olarak istenilen performansa ulaşamadığı belirtildi.Her şeyde bir hayır vardır.Erkan Sekman için de Kırmızı-Lacivert günler şimdilik bitmiştir.Kendisine futbol şansı açık olsun dileklerimizi iletelim. 

Hiç yorum yok: