28 Aralık 2012

Seriye Devam...


Geçtiğimiz pazar günü Nurullah Sağlam ile yaptığımız röportajımız kısmet olursa bu akşam Hayatım Futbol Dergisi'nin 62. sayısında olacak. Hazır seriye başlamışken her hafta bir isimle röportajımız devam edecek. Tabii zaman elverdikçe... 
Yeni röportajımız ise şu sıralar ismi fazlasıyla gündemde olan ve transferi dillerden düşmeyen Nurullah Kaya ile olacak. Zaman kısıtlı olduğu için sorularınız varsa acil olarak buradan gönderebilirsiniz...
Bekliyorum...

2 yorum:

Emre33 dedi ki...

Çok aradım ama bulamadım yeni stad fotoları paylaşırsan sevinirim. Bu arada nurullah kaya bence iyi futbolcu. Soru olarakda forumda gezerken üstünde bi gömlek varmış onu verebilir misin :) diyebilirsin.

Adsız dedi ki...

sorum yok.sadece şunu kendisine iletmenizi istiyorumMersini değerlerine önem veren biri olarak şayet değerler hiçe sayılırda Nurullah gibi biri takımdan gönderilirse Bir daha stadyumda dahi maç izlemeye gitmeyeceğim.
Şunu da iletmek istiyorum merak etmeyin biz burada olduğumuz müddetçe nurullah burada kalacaktır diyen yönetici!! ler !!! sözlerini tutmazlarsa onlardan defterden silinmiştir.