9 Şubat 2012

Taraftar Kart Çıktı!

Tüm Şeytanlar Grubu üyelerine duyurumuzdur ;

Kırmızı Şeytanlar Grubu olarak dernek üyelik sistemine geçtik. Artık tüm grup üyeleri derneğimize üye olmak zorundadır. Sadece üye olanlar Şeytanlar Grubu içerisine girebileceklerdir. Derneğimize üye olanlar '' Taraftar Kart '' sahibi olabilecektir.

Taraftar Kartın getirileri : Taraftar Kart sahibi olanlar anlaşmalı mağaza ve cafelerde indirim , Şeytanlar Grubu üyelerine sağlanan ayrıcalıklardan ( Kombine , Bilet , Atkı , Forma , Deplasman vb. ) yararlanabilecektir.

Nasıl kayıt olabilirim ?
16 Yaş ve üzeri sadece 1 adet kimlik fotokopisi ve 2 adet fotoğraf ile Hamidiye mahallesindeki derneğimize gelerek kayıt olabilirsiniz.

Aydın Demirci

8 Şubat 2012

Andy Whitfield Sonrası Spartacüs Vengeance

Blogda futbol dışına pek çıkmıyorum aslında.Ben bildiğim anladığım konularda yazmasını seviyorum.İşim, hayatım futbol oldu nerdeyse.Futbol dışına çıktığımda ise tek aktivitem Spartacüs.Konusu olsun, oyuncularının muhteşem performansı olsun bende çok derin etkiler bıraktı.Andy Whitfield'ın ani ölümüyle üzüldüm ama dizinin bitmeyeceği haberini alınca bir nebze olsun mutluluk duydum.

Derken uzun zamandır beklediğimiz Spartacüs efsanesinin yeni serisi ''Vengeance'' başladı.Keşke başlamasaydı dedirtti ama.Andy'nin ölümünden sonra dizi eskisi gibi asla olmayacak diyordum ama bu kadar kötü bir Spartacüs'de beklemiyordum açıkcası.Yeni kahramanımız rolüne bir türlü adapte olamamış.Andy'nin gölgesi altında kalmış ve bir türlü istediğini yapamıyor.Bakışları, duruşu, Andy Whitfield'in bize yansıttığını anlatamıyor.Hele ikinci bölümde oyuncuların (Özellikle Mira'nın) Spartacüs'ü tanımlarken kullandığı ifadelere hiç uymuyor.Belki gözlerimiz Andy Whitfield'a alıştığı için biraz aceleci davranıyoruz ama bu performansı yeni Spartacüs'ümüz Liam Mcintyre' ye çok eleştiri geticeğe benziyor.
5 Şubat 2012