16 Kasım 2013

Spor33.com Ailesine Katıldım!

Biliyorum uzun zamandır bloga post giremedim. Zaten son zamanlarda da blog yazan pek kalmadı. Ama ben gelenek devam etsin istiyorum. Blogu kapatmak gibi bir düşüncem yok ama buraya da haksızlık ediyorum. Tv programı, işler güçler derken pek yazamadım. Lakin dün itibariyle sevgili Volkan Toslak ile yeni bir iş birliği içerisine girdim. Artık spor33.com'da yazacağım. Blog da devem edecek tabii..

Son zamanlarda Mersin'de büyük bir atılım içine girdim. Bildiğiniz gibi yerel bir kanalda spor programı yapıyorum. Önümüzdeki ay yine yerel bir radyo kanalında farklı bir programa başlıyorum. Hem süper lig, hem de 1.lig, zaman zamanda Avrupa Futbolu konuşacağız. 

Zaten tv programımız ağırlıklı Mersin İdman Yurdu üzerine.Blogda yazamadıklarımızı orada canlı olarak konuşuyoruz. Her hafta farklı isimleri ekrana çıkarmaya çalışıyoruz. Mersin'deki yerel basın ağırlığını giderek artırma hevesiyle bundan sonra spor33.com'da yazılarım olacak. Umarım hepimiz için hayırlı olur...

2 yorum:

turkusev dedi ki...

Ustam hayirli olsun. Aglari yavas yavas örmeye basladin yakinda ulusal kanardada gôrmek isteriz :)

Hasan Doğan dedi ki...

Fırat ilgine teşekkür ederim. Herşey yavaş yavaş şekilleniyor lakin şu sıralarda aldığım bir haberle hayatıma farklı bir şehirde devam edecek gibiyim. Yalnız bu yeni açacağım sayfada ne yazikki futbol olmayacak. Herşey netletmiş değil ama 2 hafta içinde resmileşecek gibi. Bekliyorum senide gelişmelerden haberdar ederim. Sağlıcakla..